Jak do nas dojechać?

 

Jak do nas dojechać?

  • Z WARSZAWY:

Wariant I:(łatwiejszy)

Zjechać z trasy S17 na węźle Bogucin (drogowskazy na Jastków). Dalej jechać cały czas prosto aż do Lublina. Za tablicą Lublin skręcić w lewo na pierwszych światłach w ulicę Zbożową, następnie dwa razy skręcić w prawo​.

Wariant II: (szybszy)

Wjechać do Lublina trasą S17. Na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami w Lublinie (przy Mc Donaldzie) zawrócić. Dalej kierować się na PRZYTOCZNO, SŁAWINEK według drogowskazów. Droga prowadzi al. Warszawską, a później na skrzyżowaniu ze światłami skręcamy prawo w ul. Zbożową. Po skręcie w ul. ZBOŻOWĄ skręcić w pierwszą ulicę w prawo (ul. Skalista) i jeszcze raz w prawo (ul. Motylowa).

  • Z CENTRUM:

Należy kierować się w stronę Warszawy, dalej jeżeli się pojawią drogowskany na Przytoczno lub Sławinek (Na Rondzie Krwiodawców - koło stacji paliw Statoil - kierujemy się na Przytoczno, Sławinek, już nie na Warszawę). Jadąc Al. Warszawską mijamy po prawej stronie Ogród Botaniczny, następnie ok. 400 m dalej po lewej stronie szkołę i Skansen z dużym parkingiem. Na skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo (w ul. Zbożową) i jeszcze kolejne dwa razy w prawo pierwsze napotkane ulice.

  • z KRAŚNIKA:

Po wjeździe do Lublina jedziemy cały czas prosto, aż do Ronda Krwiodawców (koło stacji pawli Statoil). Na rondzie skręcamy w lewo w Al. Warszawską (kierunek PRZYTOCZNO, SŁAWINEK). Droga prowadzi al. Warszawską, a później na skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo w ul. Zbożową. Po skręcie w ul. ZBOŻOWĄ skręcić w pierwszą ulicę w prawo (ul. Skalista) i jeszcze raz w prawo (ul. Motylowa).

KOMUNIKACJA MIEJSKA:

Autobusy:18, 20,30, 37

Wysiąść przy al. Warszawskiej na przystanku "Skansen 02"

Zobacz rozkład jazdy autobusów